Huobi Token

Beğeni:
0 0
Görüntüleme:
156
Yazı Kategorileri:
ALTCOINKRİPTO HABERLERİ

Huobi Global, 2013’den beri faaliyet göstermeye başlayan bir kripto para borsasıdır. Güvenlik, müşteri desteği, kripto para listeleme, işlem ücretleri ve diğer özellikler Huobi’yi birçok kripto para borsasının önüne geçirmede rol oynamıştır. Özellikle kurulduğu dönemden günümüze kadar siber saldırılara karşı altyapısıyla güçlü bir şekilde durması, Binance, Coinbase, Coinmarketcap gibi borsaların olduğu üst seviyelerde yerini korumasına yardımcı olmuştur.

Houbi Token (HT) ise, kripto para borsası olan Huobi Global’ın geliştirdiği kripto paradır. Ethereum (ETH) ERC-20 ağ altyapısında merkeziyetsiz bir şekilde oluşturulmuş olan Huobi Token kullanıcılarına, borsa ücretleri ve Huobi’deki ekosistemden faydalanmalarına olanak tanımaktadır.

Bu noktada 500 milyon toplam arzı olan HT’nin %60’ı kart alımı yapan kişilere dağıtılmış, %20’lik kısım HT ekibine 4 yıllık süreç içinde dağıtılırken geri kalan kısım ise platformun işlemesi ve kullanıcıları ödüllendirmek için dağıtılmıştır.

Huobi, HT’yi blockchain ağındaki ekosisteme göre tasarlamıştır. HT’nin en önemli özelliği olarak hem Huobi tarafından kullanılması hem de Huobi ekosistemi içinde kullanılabilirliğidir. Bu çerçevede Huobi Group ekosistemi ve işletmeleri üzerinde konuşlanmış tüm uygulamaları için önemli bir merkez olmayı başarmıştır. Ayrıca birçok işletme, Huobi altyapısı sayesinde güvenli bir biçimde transfer gerçekleştirebilmektedir. Buna ilaveten token sahipleri Huobi ekosistemi ve ekosistemin altında sağlanan ödüllerin tamamına erişebilmektedir. Özellikle Huobi’nin düzenli token alımı ve ardından yakması sonucu değerini katlayarak artırmasına olanak tanır.

Huobi Token kullanıcılarına şu avantajları da beraberinde sunmaktadır:

  • Huobi Global tarafından davetiyelere ve iskonto hakkına sahip olmak,
  • Alt token’ların dağıtımı aracılığıyla ödüllendirilmek,
  • OTC işlemlerinde hukuksal destek edinmek,
  • Komisyon ücretlerinde indirimden yararlanmak,
  • Ekolojik işlem bölgesinde alım satım yapabilmek.

 

Son olarak Huobi Token’ın market değerlerine bakıldığında bahsedildiği üzere toplam arzının 500 milyon olduğu görülmektedir. Yine pazar verilerine göre 52 haftalık en yüksek ve en düşük fiyat göstergelerine bakıldığında ise en yüksek fiyatının 26,73 Amerikan Doları, en düşük fiyatının da 3,37 Amerikan Doları olduğu göze çarpmaktadır.

Yazı Etiketleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir