ERC-20 yakarak BEP2 Yapan Coin

Beğeni:
0 0
Görüntüleme:
131
Yazı Kategorileri:
ALTCOINSon Haberler

Binance Coin (BNB) Nedir?

Binance Coin (BNB), Binance borsasının çıkardığı bir kripto para birimidir. Binance Coin (BNB) ERC-20 altyapısına sahip bir kripto para birimi olarak çıkarılmıştır, fakat daha sonra Binance kendi blockchain ağını kurmuş ve BEP2 tabanlı bir alt yapıya geçmiştir. Mevcut ERC20 tokenlar yakılarak BEP2 tokenları haline getirilmektedir.

Dünyanın en büyük borsalarından olan Binance, borsa hacmi ile orantılı olarak Binance Coin (BNB) kripto para biriminin de hacmi ve piyasa değeri ciddi bir şekilde yükselmiştir.

Piyasada toplam 155,536,713 BNB bulunmaktadır. Binance borsası yıllık karının % 20’si ile Binance Coin (BNB) satın alarak, aldığı BNB coinleri yakmaktadır. Bu işlem piyasada 100.000.000 BNB kalana devam edecektir.  Bu işlem ile amaç Binance Coin (BNB) piyasasında enflasyonu engellemeyi amaçlamaktadır.

Neden BNB kullanmalıyız?

Binance Coin, Binance borsasında büyük avantaj sağlamasından dolayı tercih ediliyor. BNB ile Binance’da yaptığımız işlemlerde yüzde 50 daha az komisyon ödüyorsunuz. Elbetteki bu avantajdan faydalanmak için Binance hesabınızda bir miktar BNB bulundurmanız gerekiyor. Buna ek olarak, BNB aldıktan sonra Binance’ın ayarlar sayfasında Using “BNB to pay for fees25% discount)” seçeneğini etkin hale getirmeniz gerekmektedir.

Launchpad Projelerine Kaynak Sağlama

Binance Launchpad, listelenen kripto paraların borsaya arzında önemli bir rol oynar. İsterseniz başka para birimlerinden isterseniz de BNB’leriniz aracılığıyla beğendiğiniz projeleri Launchpad üzerinden fonlayabilirsiniz. Ve bu yeni coinleri avantajlı fiyatlarla elde edebilirsiniz.

Yazı Etiketleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir