Dent Coin Ne Durumda? Geleceği ile ilgili neler bekliyor?

Beğeni:
0 0
Görüntüleme:
134
Yazı Kategorileri:
ALTCOINSon Haberler

Mobil verileri ve bant genişliğini baz alan Dent Coin geçmiş günlerde ciddi bir artış ile kendisini tekrar gündeme aldı. Fakat düzeltme sonrası Dent ile ilgili fikirler tekrar konuşulmaya başlandı.

Telekomünikasyon ürünleri ve onlara ait teknolojilerle blokchain tabanlı alım satım fırsatı veren coindir. Yani aslında baktığınızda DENT ile Sim kartlı online ürünler yakalayabilirsiniz.

DENT ile dataları anlamlandırmak basit hale getirilecek ve global olarak mobil veri alışveriş merkezi haline getirilecektir. DENT ekosisteminde yatırım tercih eden kişiler, boşta kalan mobil verileri satın almak, satmak ve bağışlamak için blokchain bağlantısı sağlayacaklar.

Aslında bir nebze kendi misyonunun başında olduğunu düşünebiliriz. Yatırımcıların kendisine ait, geleceğini iyi analiz etmesi gerekmektedir. Zaten her fırsatta yatırım yapacağınız firmanın kim olduğunu anlamanız gerekmektedir.

Peki hal böyleyken neye göre madencilik yapılıyor.

Dent Madenciliği Nedir? Dent madenciliği nasıl yapılır?

DENT kendi kurumsal yapısı gereği kripto madenciliği yapmıyor. Ama borsalarda listeleniyor.

Dent coin geleceği yüksek seviyelere geleceği yönünde ve gelişmesi beklentiyi karşılayacağı düşünülüyor. 2021 yılında telefon firmaları ve mobil veri sağlayanlar tarafından tercih ediliyor olması, tüm yatırımcıları mutlu eden bir gelişme olarak karşımıza çıktı.

Dent Coin son düşüş sonrası 0.013454 dolar civarında gezinmektedir. Hal böyleyken yakın gelecekte neden 1 dolar olmasın? Gelişmeleri hep beraber takip edeceğiz.

 

 

 

Yazı Etiketleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir