Binance Rallisi Ne Olacak? Yükseliş Devam Edecek Mi?

Beğeni:
0 0
Görüntüleme:
66
Yazı Kategorileri:
Genel

200 Dolar civarına geldiğinde herkeste bir artık ömrünün zirvesinde diyordu. 285 dolara geldiğinde 300 dolardan sonra olmaz gibi düşünülürken, bugün artık 600 doları konuşuyoruz.

Binance Coin yani BNB aslında en büyük avantajı elinde borsa bulunduruyor olması ve BNB üzerinden sistemleri kolay çevirmelerle avantaj sağlıyor.

 

Binance Smart Chain yani gücü kendin doğan coin, kendisine yukarılardan rakip aramaya başladı. Coin Market Cap hacimlerinde çok ciddi yükselişler insanların artık BNB’yi yukarıda Ethereum’a yaklaştırıyor.

Piyasa değeri 95 milyar dolar civarında gezinmektedir.

 

Genel olarak 1000 dolar olarak civarına geldiğinde büyük bir momentum sağlayacağı yönündedir. Buraya kadar gelmesi sonrasında, dünyada bitcoin ile ödeme sistemleri geliştikçe, elinde borsa gücü bulunduran Binance kendi ödeme sistemlerini aktifleştirecektir.

 

Gidişatı yorumlayanlara göre, Ethereum üzerine çıkacağı görüşü hakimleşti.

 

2017’de BNB 1 dolar civarında gezerken, 600 Dolar civarında duruyor.

ERC-20 tabanlı olarak çıkışı sonrasında büyüyerek kendi zincirine geçiyor olması aslında bu projeye bakış açımızı bile değiştirebilir

Binance kendi zinciri olan BEP2 tabanlı altyapısını kurarak büyümenin temelini sağlamlaştırmıştır. Üstelik ERC20 tabanlı coinlerini de yakarak BEP2 ye döndürmüşlerdir.

 

Peki Binance kendi Akademisinde başlangıcı nasıl tarif ediyor?

 

Herşey nasıl başladı?

BNB 26 Haziran’dan 3 Temmuz’a kadar süren bir krito para arzı (ICO) ile piyasaya sürüldü. 11 gün sonrasında ise Binance Borsası işlemlere başladı.

Çıkış fiyatı 1ETH’e karşılık 2,700 BNB ya da 1 BTC’ye karşılık 20,000 BNB olarak belirlenmişti. O zamana kıyasla fiyatının ne kadar artmış olduğunu görebilirsiniz.

Etherium ağı üzerinde çalışan bir ERC 20 token’ı olan BNB, toplam 200 milyon adet olmak üzere üretildi ve bunun 100 milyon adedi ICO döneminde satıldı. Peki dolaşımda olan BNB coinlerin yarısının imha edileceğini biliyor muydunuz?

 

 

 

 

 

 

Yazı Etiketleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir